Firemní identita je něco jako udělat dojem na prvním rande!

Jedním slovem by se dalo říci, že je to styl. Vizuální styl, kterým se daná značka ubírá, styl, kterým se prezentuje, a který má pevně daná pravidla. Pokud se jednou rozhodnete pro „své“ barvy, logo, slogan či grafické prvky, měli byste je užívat. Tak si vás okolí zapamatuje a vždy bude vědět, že jste to vy a vaše značka.

Kde je dobré začít?

Jak na to bývá většinou kámen úrazu. Zdá se to snadné, ale není!

A tak jsme se pokusili připravit několik rad, na co se zaměřit, abyste sklízeli úspěch.

  • Buďte osobití
  • Vystupte z davu
  • Snažte se nekopírovat okolí a konkurenci
  • Firemní styl vždy dodržujte
  • Velkou roli hrají i zanedbatelné maličkosti

My vždycky rádi všem říkáme, nic není hloupé, ani špatné. S každou myšlenkou je třeba pracovat.

U vizuálního stylu je dobré začít s grafickým návrhem loga. Až dostane logo finální podobu, rozpracuje se logomanuál. Což je vlastně takový pomocník, který nám říká, jak s logem můžeme dál pracovat. Tedy v jaké barvě ho můžeme používat, jak velké, kde umístěné, jaký font písma s ním můžeme kombinovat apod. Čím podrobnější logomanuál vznikne, tím snazší práci s ním pak u užívání budeme mít.

Firemní materiály a jejich podoba jsou dalším krokem. Díky logu a jeho pravidlům o používání můžeme začít s grafickými návrhy jednotlivých firemních materiálů. Do této skupiny pak patří vizitky, hlavičkové papíry, obálky, obaly, brožury, magazíny, letáky apod.

Vytvořit osobitý výrazný styl dané značky, který bude mít úspěch, není vůbec snadné. Ale je to naše práce. Jsme kreativní tým a díky dlouholetým zkušenostem umíme i pro vás firemní identitu vytvořit a také vyrobit.

Obavy z toho, že budete muset investovat desítky tisíc korun, mít rozhodně nemusíte. Pošlete nám své zadání a začít můžeme i pro vás tvořit hned (info@ofsetvales.cz). Protože #servisjakoodmaminky dostanete jen u nás!

 

 

 

 

Líbí se Vám článek?

Sdílejte Vaším přátelům:


Podívejte se na další články

Kontakt

OFSET VALEŠ, s.r.o.
Ruprechtická 138, CZ - 460 14 Liberec 14
Tel.: 482 726 800
CZECH REPUBLIC
info@ofsetvales.cz

Tel. kancelář: +420 482 726 800
Tel. DTP studio: +420 482 726 802
Mobil: +420 602 419 792
+420 602 250 734

Otevírací doba: Pondělí až pátek 9 - 16 hodin

Tiskárna Ofset Valeš Ruprechtice Liberec